fbpx

English Speaker?Click Here

כל שנה, כשהשמש יוצאת והחום עולה זה מתחיל….

כל תוכניות הבוקר והעיתונים מציעים דיאטות ותוכניות אימונים חדשניות, הסלבס מככבים  באינסטגרם ולנו נותר רק לראות ולקנא. פרסומות מזכירות לנו ש'הקיץ כבר כאן' ושהגיע הזמן למצק את הישבן! (ולהם תמיד יש את הפתרון לזה, כמה מפתיע)

יש טריק פסיכולוגי שחברות הפרסום ואנשי המכירות ברחבי העולם משתמשים בו שנים- הם משחקים על הפחד מהתחושה שתהיי בודדה ולא מרוצה.

או במילים אחרות- הם יטפחו בך את התחושה שאת פחות שווה בדיוק כמו שאת, כדי שתרגישי שחסר לך משהו בחיים- ובהפתעה מוחלטת זה בדיוק השפתון/ כדור הרזיה/ שמלה/ נעליים שהם מציעים- שיעזרו לך להרגיש נפלא!

אז מה את באמת צריכה לעשות כדי לקבל גוף מוכן לים?

 

תדגישי את מה שאת אוהבת!

פחות מ-2% מהאוכלוסיה הם בעלי נתונים מתאימים להיות סופרמודל. מה שאומר ש98% מאיתנו הם ובכן, בני תמותה- ברוכה הבאה לרוב!

לכל אחת יש חלקים בעצמה שהיא לא כל כך אוהבת או שהייתה רוצה לשנות, וזה בסדר!  אבל אם תתמקדי רק במה שאת לא אוהבת בכל פעם שתסתכלי על עצמך במראה ותבקרי את עצמך על כך- את תתחילי לראות רק את השלילי. איזו דרך מבאסת להסתכל על עצמך!

אני בטוחה שאת מסתכלת על חברה שלך- את לא רואה בה רק את השלילי. אז למה בעצמך כן?

המוח מתמקד במה שאת אומרת וחוזרת עליו שוב ושוב- אם תאמרי על עצמך דברים שליליים כל הזמן, לא תשאירי הרבה מקום לדברים חיוביים. אז במקום להסתכל במראה ולרדת על עצמך ועל האיזורים בגוף שאת לא אוהבת, תתחילי להתמקד בחלקים שאת כן אוהבת. תתחילי בקטן, גם עם זה הזרת המהממת שלך, ותגידי לעצמך כמה שהיא יפה, או כמה שהבגד הזה יושב עלייך טוב. תתמקדי בחיובי ותתני לזה לגדול.

 

בניית הרגלי חיים חיוביים

איך היית מתנהגת אם היית אוהבת את עצמך? האם היית אוכלת יותר בריא? שותה יותר מים? עושה יותר ספורט? אולי אפילו מתלבשת כמו שאת אוהבת?

דיאטת כאסח או דיאטת קיץ זו דרך מהירה לאכזב את עצמך- הרבה יותר בריא לטפח את עצמך במשך כל השנה כדי להרגיש טוב מאשר להתחיל לחפש פתרונות הרזייה לא בריאים כמה שבועות לפני הבגד ים!

הגדירי לעצמך הרגלי חיים יום יומיים לטווח הארוך שמשקפים את האכפתיות שלך כלפי עצמך וכלפי הגוף שלך. שימי לב שאת אוכלת בריא ועושה פעילות גופנית כי אכפת לך מעצמך! כי זה באמת מה שהגוף שלך צריך בכדי שיוכל להיות במקסימום שלו כל השנה!

 

תקני בגד ים!

יש מאות סגנונות ואלפי דגמים מדהימים לבחור מהם! בקיני,טנקיני,שלם ועוד…אל תלכי על מה שיש לכולן אם את לא מרגישה בו בנוח- תמקסמי את עצמך ותהיי גאה במה שיש לך! תמצאי סגנון שעובד עבורך ואת מרגישה בו הכי בנוח ויפה בעולם.

הרגילו אותנו לחשוב (*אצבע מאשימה כאן*) שרק גוף מסויים ראוי לבגד ים, אבל זה לא נכון! קבלי השראה מנשים שעושות את זה נכון:

CHILL ON DA BEACH

זה עצוב בעיניי שחוף ים, שאמור להיות מקום להנות, לשכוח מכל הצרות ולהרגע- יכול לגרום לסטרס אצל הרבה נשים. אבל הסטרס הזה נוצר בעיקר ממה שהן אומרות לעצמן (כמובן שכתוצאה מהשפעות חיצוניות לאורך השנים- אבל את יותר חזקה מזה!)

איזה אדיר היה לראות נשים מכל הצורות הולכות לים בבגדי ים בשלל גזרות וצבעים ופשוט נהנות מעצמן ומהים! הן נהנות כי הן מבינות שיש מה לאהוב ושלאף אחד לא אכפת ואף אחד לא מסתכל ושופט אותן!

בעבר גרתי לא רחוק מפארק הירקון, הייתי אורזת תיק והולכת בשביל המדהים שמוביל לחוף תל ברוך, שהיה לרוב שקט- ככה התחלתי להשתחרר בים לאט לאט, עד שהיום גם החוף הכי הומה לא מטריד אותי- כי היי, באתי להנות מהשמש ומהים- מגיע לי בדיוק כמו שמגיע לכולם!

 

אז לסיום, את לא צריכה לעשות שום דבר מיוחד כדי שהגוף שלך יהיה מוכן לים הקיץ (אולי חוץ מלשים בגד ים, כובע שווה וקרם הגנה) – את פשוט צריכה לדעת שאת ראויה לזה וללכת ולהנות מהחיים!

 

שינוי גודל גופנים