fbpx

English Speaker?Click Here

שיפור-דימוי-עצמי

שיפור הדימוי העצמי

Slider

העולם שלך מעוות.

אל תקחי את זה אישית, כי האמת היא – שהעולם של כולנו מעוות.
אחנו מוצפות כל היום, בין אם מודע ובין אם לא בפרסומות ובאידיאל גופני מאוד ברור- והמסר הוא- את לא מספיק טובה. העולם שלנו חי ונושם את המראה החיצוני- והוא מבטיח חיים מאושרים ומוצלחים לאלו שרזים , חטובים ועם עור פנים חלק.

מוכרים לנו אשליה.

מליוני אנשים רצים אחרי פנטזיית האושר שאולי יום אחד יבוא. ובינתיים, את מוצאת את עצמך לא מרוצה מהגוף שלך ומכל מה שהוא מייצג. העולם הזה השריש בנו משפטים כמו: "כמה אכלתי", "איך השמנתי" ,"רק 2 ק"ג ואני אהיה סבבה", "אני עוד לא מוכנה לים" ו-"אחרי שאני ארד במשקל אני אמצא אהבה". הוא גרם לנו להאמין שהערך שלנו נמדד לפי המשקל שלנו.

 

כחלק מהיותי נטורופתית בחרתי להתמחות דווקא בשיפור הדימוי העצמי ובדימוי גוף חיובי. בעייני דימוי גוף חיובי הינו מפתח וכלי הכרחי לתחילת העבודה, כי כשאת מרגישה יותר טוב עם עצמך פיזית תרגישי יותר טוב עם עצמך נפשית. וכשנפשית את במקום טוב עם עצמך-תרצי לתת לגוף שלך את מיטב הכלים לתפקוד מירבי.

אז תני לי לשאול אותך- מתי פעם אחרונה הסתכלת על עצמך במראה וחייכת? מתי פעם אחרונה עשית בחירה מתוך אהבה מוחלטת לעצמך ולא מתוך כעס ושנאה?

האם ניתן לשנות את הדימוי העצמי?

שינוי בדימוי העצמי לא יבוא כשתרדי במשקל, כשיהיה לך רווח בין היריכיים, פחות צלוליטיס,שוקיים צרות יותר או איזה טרנד אחר שלא יהיה. השינוי מתחיל בראש,קודם כל- ולא בגוף.
דימוי הגוף שלנו נוצר לאורך חיינו- הוא מושפע מגורמים חיצוניים כמו סביבת המשפחה, החברים, התרבות שבה אנו חיים וכך נוצרת חוויה אישית שאותה אנו מפרשים בתת מודע. ברגע שנוכל לשים את האצבע על הגורמים שמפשיעים עלינו לשלילה, ונחזק את האני הפנימי- בהחלט נראה שינוי בדימוי העצמי- את לא חייבת לחיות בתחושת שנאה עצמית מתמדת!

דימוי גוף חיובי זה תוצאה של מחשבות והתנהגויות חיוביות וחוזרות כלפי עצמך-
אלה בחירות כמו באיזה אוכל אני מזינה את עצמי, איך אני בוחרת לזוז, האם אני נחה, כמה אני מקשיבה לעצמי ולרצונות שלי, איך אני מדברת לעצמי ואפילו מה אני בוחרת ללבוש. וחשוב מכל-למה אני עושה את כל זה? האם זה בשביל להכנס לג'ינס או בשביל להנות ממה שיש לגוף שלי להציע?

ללמוד לאהוב ולקבל את הגוף שלך דורש זמן והבנה שהעולם לא ממהר שתאהבי את עצמך (יש מי שמרוויח מהתחושות השליליות שלך). אבל אני נלהבת מלעזור לך לאהוב את עצמך, לקבל את עצמך כמו שאת, להעריך את היחודיות שבך ,לאפשר לך להגשים את עצמך ולתת לך את הכלים להעניק לגוף שלך את הטוב ביותר.

לצורך כך נעבוד על:

  • שינוי דפוסי חשיבה כלפי עצמך.
  • התסכלות ביקורתית כלפי עולם היופי.
  • חיזוק ומציאת היחודיות שבך.
  • הקניית הרגלי חיים חדשים התורמים לתחושה חיובית כלפי עצמך.

נתונים אחרונים מראים כי כ-80% מהאוכלוסיה סובלים מהפרעות בדימוי העצמי במידה כזאת או אחרת – אך חשוב לי ציין כי אני לא מתעסקת בהפרעות אכילה (כגון אנורקסיה נרווזה ובולמיה)- אני בהחלט ממליצה לפנות לגורמים מוסמכים רלוונטים.

מה קורה במהלך המפגש?

המפגש הראשון נמשך בין שעה לשעה וחצי הכולל אבחון מעמיק, והכרות עם אורח חייך.  מטרת הפגישה הראשונה היא לאפשר לי הבין יותר טוב עלייך, פיזית ונפשית ולהכיר את אורח חייך כדי שנוכל להתאים לך את התוכנית המתאימה ביותר עבורך. המפגשים הבאים אורכים כ45 דק' בהם נתמקד בהתקדמות ובצרכים שלך וייתנו המלצות בהתאם.

 

הכנה למפגש:

בפגישה הראשונה אבקש שתביאו עמכם בדיקות דם עדכניות וממצאים רפואיים רלוונטים. כולל תרופות אותם אתן נוטלות (גם גלולות). במידה ומדובר בטיפול המשך – חשוב לעדכן אותי בכל שינוי במצבך הבריאותי.

רוצה לדעת קצת יותר?

לפרטים נוספים, שאלות וקביעת פגישה.
שינוי גודל גופנים